TAPETOWANIE

Pomożemy Ci w stworzeniu wymarzonej aranżacji

Specjalizujemy się w tapetowaniu wnętrz i przyklejaniu fototapet. Jesteśmy zespołem doświadczonych tapeciarzy, którzy sprawnie i bezbłędnie realizują nawet najtrudniejsze zlecenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę – od zrywania starych tapet, przez doradztwo przy wyborze optymalnych materiałów, po zabezpieczenie pomieszczenia, wykonawstwo i sprzątanie. Działamy głównie na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i miast ościennych.

 

Jak pracujemy?

 

KONTAKT – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, opisując swoje potrzeby. Na przesłaną wiadomość odpiszemy w ciągu 24h.

ANALIZA – poprosimy Cię o podanie szczegółów dotyczących m.in. lokalizacji budynku, powierzchni do tapetowania, rodzaju tapety/fototapety i preferowanego terminu prac.

WYCENA – po uzyskaniu niezbędnych informacji, niezwłocznie przystąpimy do przygotowania oferty. Postaramy się od razu podać Ci finalną cenę. Orientacyjny cennik znajdziesz tutaj.

AKCEPTACJA – po zaakceptowaniu wyceny od razu ustalimy dogodny termin realizacji usługi.

REALIZACJA – w ustalonym czasie pojawimy się w Twoim domu/mieszkaniu/biurze. Po wykonaniu prac pozostawimy po sobie porządek.

 

Położymy każdą tapetę w dowolnym wnętrzu – zapraszamy do współpracy!