UKŁADANIE TERAKOTY I GRESU

Układamy płytki profesjonalnie, terminowo, z wyobraźnią

Układamy gres i terakotę w domach, mieszkaniach i biurach – w dowolnych pomieszczeniach. Po skończeniu prac, zawsze zostawiamy po sobie porządek.

Wybór właściwych płytek ceramicznych i ich profesjonalne zamocowanie to nie tylko kwestia estetyki, ale również trwałości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania, dlatego wspieramy Klientów w zakupie optymalnych materiałów i stworzeniu unikatowej koncepcji ułożenia płytek.

 

Jak pracujemy?

 

KONCEPCJA – przed rozpoczęciem właściwych prac, dokonujemy dokładnych pomiarów pomieszczenia i razem z Klientem wybieramy optymalny sposób ułożenia płytek.

ORGANIZACJA – sporządzamy listę niezbędnych materiałów i narzędzi, zabezpieczamy meble i urządzenia przed zniszczeniem oraz przygotowujemy podłoże.

REALIZACJA – układamy terakotę lub gres według ustalonej koncepcji lub gotowego projektu, następnie oczyszczamy szczeliny i wypełniamy zaprawą do spoinowania.

FINALIZACJA – po ukończeniu prac dokładnie sprzątamy całe pomieszczenie, wynosimy odpady, myjemy płytki, usuwamy folię oraz ustawiamy z powrotem meble i sprzęty.

 

 

Gwarantujemy efekt zgodny z projektem i ustaleniami  – zapraszamy do współpracy!